Library
My library

+ Add to library

Profile

Dr.Web Server Security Suite Dr.Web Server Security Suite

Ochrona dla

  • serwerów plików
  • serwerów aplikacji (w tym terminali i serwerów wirtualnych)

Licencjonowanie | 30-dniowa wersja próbna | Mój Dr.Web

Produkty Dr.Web Server Security Suite

Centrum Zarządzania jest dostarczane bezpłatnie.

Dr.Web Server Security Suite (dla Windows)

Dowiedz się więcej

Dr.Web Server Security Suite (dla macOS Server)

Dowiedz się więcej

Dr.Web KATANA

Dowiedz się więcej

Dr.Web Server Security Suite (dla Unix)

Dowiedz się więcej

Wymagania systemowe dla produktów można znaleźć w dokumentacji.

Kup online Kup od partnerów

Dowiedz się więcej o tym, dlaczego warto chronić swoje serwery plików

Zagrożenie

Zazwyczaj organizacje chronią tylko komputery swoich pracowników, pozostawiając bez ochrony serwery, urządzenia mobilne i komputery domowe pracowników. W rezultacie każdy wirus, który zaatakuje system, uwalnia się i z łatwością przenika do serwerów zawierających krytyczne informacje.

Dlaczego ochrona serwera jest konieczna?

Nieznane wirusy

Użytkownik może zainfekować serwer nieznanym w momencie infekcji (za pomocą nośnika wymiennego lub uruchamiając go z pamięci masowej) wirusem. Zainstalowany antywirus wykryje go od razu za pomocą mechanizmów heurystycznych lub przynajmniej wyleczy przy najbliższej aktualizacji.

Hakerzy

Serwer może zostać zhakowany. Zapobiegnie temu zainstalowany program antywirusowy: wykryje i usunie złośliwe programy. Jeżeli serwer pracuje pod kontrolą centralnego systemu sterowania, administrator zostanie natychmiast powiadomiony o zmianie statusu stacji roboczej (np. o próbie wyłączenia systemu ochrony).

Wymienne nośniki

Użytkownicy mogą pracować nie tylko w biurze, ale także w domu; mogą przechowywać dane na firmowych serwerach plików oraz na internetowych serwerach plików; mogą korzystać ze swoich pendrive'ów, a także z pendrive'ów otrzymanych od przyjaciół i kolegów. Nośniki te mogą przenosić wirusy.

Urządzenia mobilne

Nowoczesne telefony komórkowe mają już te same cechy i podatności na ataki, co komputery PC. Działają na nich systemy operacyjne i korzystają z aplikacji, które również mogą być narażone na ataki. Wirusy mogą przeniknąć do sieci korporacyjnej z tych urządzeń i uzyskać dostęp do serwera.

Rozwiązanie

The Centrum zarządzania Dr.Web pozwala na centralne zarządzanie systemem ochrony antywirusowej dowolnej liczby serwerów plików z systemem Windows, macOS, Unix (Samba), Novell NetWare lub Novell Storage Services.

Kup online Kup od partnerów

Dowiedz się więcej o ochronie stacji roboczych

2 lata ochrony za cenę 1

50% zniżki przy migracji na 1 rok

Przejdź na Dr.Web

Inne rabaty

Pomożemy Ci w wyborze produktu Dr.Web