PL CN DE EN ES FR KZ RU UA

Udoskonalenie w wersji 11!
Ochrona przed atakami spoofingowymi włączając ataki man-in-the-middle

Wiele złośliwych programów (włączając te zbierające dane osobiste, wykradające pieniądze, itp.) ukrywa swoją obecność w zaatakowanym systemie, starając się ukryć przed antywirusem i próbując przechwytywać i/lub modyfikować aktualizacje programu antywirusowego.

Dr.Web 11.0 dla Windows aktualizuje swoje komponenty i definicje wirusów z użyciem protokołu HTTPS.

Udoskonalenie w wersji 11! Dr.Web jest zawsze aktualny!

Aby skutecznie chronić system przed złośliwymi programami, antywirus wymaga nie tylko aktualnych definicji wirusów, ale również najnowocześniejszych komponentów antywirusowych. Niestety system Windows jest tak zbudowany, że po każdej aktualizacji wymagane jest ponowne uruchomienie systemu.

Jednakże, Dr.Web.11.0 dla Windows szczyci się poprawionymi procedurami aktualizacyjnymi dla komponentów Dr.Web Control Service i SpIDer Agent dla Windows, po to, aby były aktualizowane natychmiast po tym, jak tylko aktualizacja zostanie pobrana, a ponowne uruchomienie systemu nie jest wymagane.

Inne ważne innowacje w wersji 11

  • Uproszczona instalacja

    #drweb

  • Uproszczona rejestracja.
  • Komponenty antywirusowe i bazy wirusów są aktualizowane poprzez protokół HTTPS.
  • Procedury aktualizacji Dr.Web Control Service i SpIDer Agent dla Windows zostały przeprojektowane. Te komponenty mogą być teraz aktualizowane bez potrzeby ponownego uruchomienia systemu.