Logo DrWeb
 
 


[MENU_PRODUCTS_LEFT]

Dr.Web® CureNet!

Scentralizowane leczenie sieci lokalnych, w tym sieci z uruchomionym innym oprogramowaniem antywirusowym


Poproś o wersję demonstracyjną
Pobierz
Dokumentacja
Kup przez Internet
Kup od partnerówW wielu firmach o dużych wymaganiach względem bezpieczeństwa informacji standardową praktyką stało się stosowanie produktów antywirusowych różnych dostawców na stacjach roboczych, serwerach i bramach w sieciach firmowych. Narzędzie Dr.Web CureNet! umożliwia jednoczesne korzystanie z dwóch programów antywirusowych w stacjach roboczych i serwerach plików z systemem Windows: Dr.Web i programu innego dostawcy.

Nie jest konieczne uruchamianie serwera ani instalowanie skanera dołączonego do narzędzia Dr.Web CureNet! na stacjach roboczych i serwerach z systemem Windows. Zamiast tego dystrybucja skanerów Dr.Web dla systemu Windows w komputerach docelowych następuje automatycznie. Po zakończeniu skanowania wszystkie pliki związane ze skanerami są usuwane. Można również odłączyć komputer docelowy do sieci na czas skanowania, aby zapobiec powtarzającym się infekcjom lub przedostawaniu się infekcji na inne stacje robocze w sieci.

Połączenie internetowe nie jest wymagane

Narzędzie Dr.Web CureNet! nie jest usługą sieciową i nie korzysta z sieci Internet do przesyłania plików skanerów na inne komputery, dzięki czemu przesyłanie i skanowanie jest szybsze i odporne na problemy z przepustowością łącza. Narzędzia Dr.Web CureNet! można używać nawet w sieciach nie mających dostępu do Internetu.

Przestrzeganie firmowych zasad bezpieczeństwa

Narzędzie Dr.Web CureNet! nie wymaga uruchamiania serwera ani żadnego dodatkowego oprogramowania. Jego praca nie blokuje procesów biznesowych i jest zgodna z ustalonymi firmowymi zasadami bezpieczeństwa serwerów.

Pełna poufność

Narzędzie

Dr.Web CureNet! nie wysyła i nie odbiera danych do i z serwera firmy Doctor Web, a statystyki dotyczące działania antywirusa w sieci firmowej nie są nigdy przesyłane do jego dostawcy. Raport tworzony jest na komputerze administratora systemu, tak więc informacje o wynikach skanowania w sieci lokalnej pozostają ściśle poufne.

Zawsze na czasie

Osobiste łącze do pobrania narzędzia znajduje się w obszarze “My Dr.Web CureNet!!” przez cały okres ważności licencji. Łącza tego można użyć do pobrania najnowszej wersji narzędzia Dr.Web CureNet! gdy będzie potrzebne. Można również uruchomić narzędzie aktualizacji, aby pobrać najnowsze aktualizacje bazy danych wirusów dla już zainstalowanego narzędzia Dr.Web CureNet!

Łatwe administrowanie

Narzędzie Dr.Web CureNet! będzie w stanie obsłużyć nawet niedoświadczony administrator systemu. Interfejs główny narzędzia Dr.Web CureNet! przedstawia proces skanowania w postaci łatwych do wykonania kroków. Administrator może śledzić proces w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu leczenia raport z działań wykonanych przez narzędzie Dr.Web CureNet! zapisywany jest na komputerze, z którego uruchomiono narzędzie Dr.Web CureNet! Master.

Minimalizacja ruchu sieciowego

Specjalny protokół transferu danych dla sieci TCP/IP i NetBIOS obsługuje specjalne algorytmy kompresji ruchu zapewniające, że ilość danych przesyłanych w związku z dystrybucją narzędzia Dr.Web CureNet! jest niewielka.

Skuteczna samoochrona

Funkcja Dr.Web SelfPROtect służy do ochrony przed oprogramowaniem zwalczającym programy antywirusowe, którego celem jest zakłócenie działania takiego programu. Funkcja ta chroni moduły i pliki narzędzia Dr.Web CureNet! na hoście docelowym przed rozpoczęciem skanowania.

Raportowanie

Po zakończeniu leczenia raport z działań wykonanych przez narzędzie Dr.Web CureNet! zapisywany jest na komputerze, na którym zainstalowano narzędzie Dr.Web CureNet! Master. W raporcie znajdują się adresy IP i nazwy przeskanowanych stacji roboczych oraz kody wyjścia skanera.

Narzędzie

Dr.Web CureNet! leczy stacje robocze i serwery z systemem MS Windows 2000/XP Professional/2003/Vista/2008/Windows 7.
Firma | Wiadomości&Wydarzenia | Wyślij wirusa | Skaner on-line | Polityka prywatności | Mapa strony Więcej zasobów www:
www.av-desk.com
free.drweb.com
curenet.drweb.com
estore.drweb.com

© Doctor Web
2003 — 2018

Doctor Web is a Russian IT-security solutions vendor. Dr.Web anti-virus software has been developed since 1992. The Russian IT security services market leader, Doctor Web was the first vendor to offer an anti-virus as a service in Russia. The company also offers proven anti-virus and anti-spam solutions for businesses, government entities, and personal use. We have a solid record of detecting malicious programs, and we adhere to all international security standards. Doctor Web has received numerous certificates and awards; our satisfied customers spanning the globe are clear evidence of the complete trust customers have in our products.[COMMON_COUNTER] [LOCAL_COUNTER]